sobota, 30 maj 2020
Paweł Janas PDF Drukuj E-mail
Napisał Marek Rostkowski   
piątek, 23 czerwiec 2006
Spis stron
Paweł Janas
Komunikacja, relacja ze światem
Praca, kariera, hobby
Miłość, partnerstwo, zdrowie

Oczy wszystkich kibiców zwrócone są na polskich piłkarzy i ich selekcjonera.
Każdy zadaje sobie pytanie jaki naprawdę jest Paweł Janas?

Urodził się 04.03.1953 roku w Pabianicach. Nie znam oficjalnej godziny urodzenia. Na podstawie obserwacji i drogą rektyfikacji ustaliłem ją na 07:03 dla horoskopu w układzie ekliptycznym.

Image

Konstytucja wojownika

Co spowodowało, że nasz bohater wybrał karierę sportowca, tym bardziej, że w rodzinie nie było takich tradycji?
Otóż w domu I, który określa konstytucję każdego człowieka znajduje sie Mars. Planeta wojowników, a w innym przełożeniu, planeta silnej, pierwotnej energii. Mars odpowiada również tkance mięśniowej, a ponieważ znajduje się w znaku Barana, który jest żywiołem ognia, mamy doczynienia ze wzmocnieniem potencjału energetycznego.

Inaczej mówiąc, jest to idealny układ dla człowieka chcącego zająć się sportem. W tym wypadku, dla dobrego samopoczucia, ciało oraz układ mięśniowy wymaga aby pobudzać go do ruchu. Tym bardziej, że kwadratura Urana (impulsy elektryczne) do Marsa powoduje, że układ mięśniowy jest w stanie prawie ciągłego pobudzenia nie do końca harmonijnego, więc nie sądzę aby Paweł Janas tańcem podbijał serca dam ;) Nie jest to łatwy układ ponieważ dość trudno się zrelaksować. Pewne grupy mięśniowe mogą pozostawać w stałym napięciu, które wzrasta pod wpływem stresu. Ponieważ ta kwadratura zachodzi pomiędzy I (głowa) i IV (okolice żołądka) domem, mogą wystąpić tiki twarzy, skłonności do grymasów a także dolegliwości, blokady, czy też drżenia mięśni w okolicach przepony występujące głównie w chwilach zdenerwowania.

Tak więc bohater naszej opowieści, wiedziony intuicją zrobił pierwszy prawidłowy krok w swoim życiu i zaczął kopać piłkę. Dość ciekawa sprawa, w rozgrywkach podwórkowych stał zawsze na bramce. Później zaś, podobno po interwencji mamy, stał się obrońcą i na tym "stanowisku" zrobił największą karierę. Polska zapamiętała go jako jednego z najlepszych obrońców.

Wracając na chwilę do symboliki, prawdziwy wojownik, prócz miecza, powinien być wyposażony w akcesoria obronne - zbroję i tarczę. Paweł Janas został nimi bogato obdarzony, a funkcję tą w horoskopie spełnia planeta Wenus, która również znajduje się w I domu. Planeta ta podobnie jak omawiany wcześniej Mars, znajduje się w żywiole ognia, tak więc mamy doczynienia z aktywną obroną w odróżnieniu od bramkarza, gdzie obrona ma charakter bardziej pasywny.

Obrońca jak wiadomo broni przed atakiem wrogów, a "wrogów" Paweł Janas ma bardzo wielu, ponieważ Wenus doświadcza aż trzech opozycji z domu VII (domu nieprzyjaciół). Tak więc psychika jest tutaj zorientowana na poszukiwaniu nieprzyjaciół oraz przewidywaniu ich ruchów. Na boisku wychodzi to doskonale. Przeciwników szukać nie trzeba bo są oznakowani. W życiu bywa trochę gorzej. Nawet jak nie ma wrogów to umysł często imaginuje sobie coś w zastępstwie. Stąd prawdopodobnie bierze się to dość dziwne zachowanie Pawła Janasa: podawanie składu w ostatniej chwili, ćwiczenia kadry w zamkniętym ośrodku. Zastanawiam się również, czy nie należy do tego zmieniona na ostatnią chwilę taktyka gry z 4-4-2 na 4-5-1. Czyżby miał to być kolejny fortel aby przechytrzyć przeciwnika? Zdaje się to posunięcie nie było zbyt fartowne, skoro sami piłkarze nie do końca byli na to przygotowani.Gra Gra