Warning: array_rand() [function.array-rand]: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /home/almaro/public_html/astrologia24-pl/templates/zwiast_blue/index.php(36) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 313

Warning: array_flip() [function.array-flip]: The argument should be an array in /home/almaro/public_html/astrologia24-pl/templates/zwiast_blue/index.php(36) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 314
sobota, 30 maj 2020
Paweł Janas PDF Drukuj E-mail
Napisał Marek Rostkowski   
piątek, 23 czerwiec 2006
Spis stron
Paweł Janas
Komunikacja, relacja ze światem
Praca, kariera, hobby
Miłość, partnerstwo, zdrowie
Praca, kariera i hobby

Paweł Janas do powierzonych zadań podchodzi bardzo poważnie (Koziorożec na MC). Jest  wytrwały w dążeniu do ich realizacji, ale musi mieć na to sporo czasu. Nie boi się trudnych wyzwań, oddaje się nim z pełnym zaangażowaniem (Pluton w VI, wł. VIII w trygonie do Marsa i Wenus).

Każdy człowiek ma swoją ciemną stronę, którą stara się ukryć. Paweł Janas nie jest od niej wolny.
Jeżeli chodzi o pracę i korzyści finansowe z niej idące to można powiedzieć, że w tej materii nie lubi protekcji (Jowisz wł. IX w kwadracie do Plutona w VI wł. VIII) choć zdaje sobie sprawę, że czasem może nie być innego wyjścia.

Jest również inny ciekawy układ.  Nie lubi pracować jak ktoś patrzy mu na ręce (Słońce wł. VI w XII). Potrafi zachować dyskrecję. Świadom jest, że sporo spraw trzeba ukryć i że społeczna moralność nie idzie w parze z osobistym interesem, a walczyć o siebie również należy. To co się dzieje na świeczniku władzy nie ujrzy światła dziennego. (Jowisz w sekstylu do Słońca w XII i Urana wł. XII) Oczywiście nie jest człowiekim wolnym od "układów".
Prawdopodobnie z wielką przyjemnością pracował by w domu za biurkiem, może przy komputerze (Uran w IV), choć jest to wbrew naturze człowieka, który potrzebuje ruchu (Mars w kwadracie do Urana).

Paweł Janas lubi polować. Po raz piewszy zainteresował się tym sportem będąc na kontrakcie we Francji (1982-86). Zajęcie to powoduje dość bliski kontakt ze śmiercią. Odpowiada za to Pluton władca VIII domu, określanego domem seksu, śmierci i transformacji. Planeta ta stoi w ciekawym miejscu. Mianowicie swoją pozycją w horoskopie rozładowuje napięcie między I i VII domem tworząc aspekty sekstylu i trygona. Przez to pozwala się uwolnić od stresu i napięcia. Polując niejako "zabija", unieszkodliwia własnych wrogów. Rytuał ten jest bardzo ważny, bowiem uwalnia psychikę od ciężaru kontaktów ze światem (dom VII). Innym sposobem "uwalniania się" w tym przypadku, którego polecać Panu Pawłowi chyba nie trzeba, jest seks ;)
Paweł Janas poluje na terenach w pobliżu swojego miejsca zamieszkania (Pluton sekstyl Księżyc wł. IV d) Polował tam również zanim pobudował w tym miejscu dom (1999). Wcześniej zakupił kilkuhektarową działkę w Popowie pod Wronkami (Puszcza Notecka). Działo się to około 1998 gdy dyrekcyjny Jowisz stanął na szczycie IC (IV dom) . Punkt ten jak wiadomo określa nasze korzenie, tradycję oraz dom w którym mieszkamy.

Image
Dyrekcja planet na 1998
Gra Gra