sobota, 30 maj 2020
Paweł Janas PDF Drukuj E-mail
Napisał Marek Rostkowski   
piątek, 23 czerwiec 2006
Spis stron
Paweł Janas
Komunikacja, relacja ze światem
Praca, kariera, hobby
Miłość, partnerstwo, zdrowie
Miłość, partnerstwo, zdrowie

Miłość to bardzo przyjemny temat. Ślub z pierwszą kobietą miał miejsce w 1976 roku prawdopodobnie między marcem a czerwcem, kiedy Saturn (w VI domu) w tranzycie utworzył trygon do Wenus. Jowisz na IC wskazuje na zmianę domu rodzinnego, jak również pewne problemy z karierą (opozycja do MC). Klub Legia w tym czasie wymusił szantażem przejście Pawła Janasa z Widzewa Łódź.

Image
Tranzyt planet na 04.1978


Wenus to nie tylko miłość, emocje, ale również określa ona sposób podejmowania decyzji, który w przypadku Pawła Janasa  jest procesem wyczerpującym psychicznie. Planeta ta jest w bardzo niewygodnej dla siebie pozycji. Z racji przebywania w Baranie jest "uszkodzona" i dodatkowo odbiera 3 trudne opozycje z domu VII. Ma to oczywiście znaczenie jeśli chodzi o sprawy partnerskie, które do łatwych nie należą. Pewien przełom w życiu z tym związany miał miejsce w 1996 roku, kiedy wyraźnie odczuwalna była potrzeba zmiany istniejącego stanu rzeczy. Tłem wszystkiego było pogarszające się zdrowie. Ucieczka od cywilizacji i związanej z nią tresu miała miejsce na tranzycie Saturna do Asc - trudne decyzje związane z zachowanie samego siebie. Jednym ze znaczeń Saturna jest "śmierć" więc człowiekowi może się wydawać, że umiera. W tym wypadku sprawdzało się to dosłownie.

Image
Tranzyt planet na 06.1996


W tym czasie dyrekcyjny Pluton znalazł się w punkcie partnerstwa (Dsc) i oznacza to albo transformację związku albo zmianę partnera. Dodatkowo Słońce znajdowało się dokładnie na Wenus. Wkrótce pojawiło się wybawienie w osobie Małgorzaty Budzyńskiej. Piszę o tym ponieważ ta nowa znajomość, nowa miłość, można powiedzieć, uratowała życie Pawła Janasa.  

Image
Dyrekcja planet w 1996


Jak wspomniałem sprawa dotyczy zablokowanych emocji, które powstają na podłożu wszelkich kontaktów międzyludzkich, w tym również osobistych z racji tego, że Wenus odbiera opozycje z VII domu i dodatkowo przez znak Wagi rządzi tym domem. Tego trudnego układu nie sposób przepracować można go sobie jedynie uświadomić, że istnieje. Można również wzmocnić słabszą stronę opozycji, w tym wypadku Wenus. Stan chronicznego osłabienia tej planety poprzez zablokowane emocje i uczucia spowodował w końcu chorobę fizyczną. Za onkologiczny charakter schorzenia odpowiedzialne jest stellum (Saturn, Księżyc, Neptun), które jest pod władzą Wenus. Utrata kontroli organizmu (Saturn i Neptun) nad rozwojem tkanek (Księżyc, Słońce w XII).
Panu Pawłowi udało się wyjść cało z tej bardzo trudnej sytuacji. Kluczową rolę odegrała właśnie kobieta. Troskliwość, gorące uczucie, a przede wszystkim wielka dawka miłości wzmocniła jego słabą Wenus i tym samym przyczyniła się do szybkiego powrotu do zdrowia.

Życie nie lubi skrajności, jeżeli Paweł Janas będzie potrafił w miarę bezstresowo prowadzić wyważone życie, w którym znajdzie się miejsce dla rodziny, hobby, pracy, to jak najbardziej dalej może zajmować się sportem. Czego z całego serca mu życzę.

Marek Rostkowski

23.06.2006 14:58

{moscomment} Gra Gra